Elképesztően nagy gól lőtt szabadrúgásból a paraguayi focista - videó

_LMX_RG20_MTY_PUE_ GUARD1ANES 2020,APERTURA 2020,LIGA BBVA MX,RECLASIFICACION, Osvaldo Martinez, Puebla
OSVALDO MARTINEZ OF PUEBLA CELEBRATES HIS GOAL OF PENALTY during the game Monterrey vs Puebla, corresponding to reclassification of the Torneo Apertura Guard1anes 2020 of the Liga BBVA MX, at BBVA Bancomer Stadium, on November 22, 2020. OSVALDO MARTINEZ DE PUEBLA CELEBRA SU GOL DE PENALTY durante el partido Monterrey v Puebla, correspondiente a la reclasificacion del Torneo Apertura Guard1anes 2020 de la Liga BBVA MX, en el Estadio BBVA Bancomer, el 22 de Noviembre de 2020.
A mexikói labdarúgó-bajnokság első felének (Apertura) rájátszásában a Puebla tizenegyesek után (2-3) győzte le a hazai pályán játszó Monterrey együttesét. Az összecsapás hozott egy fantasztikus találatot is.

A csereként beálló paraguayi

Osvaldo Martinez kétgólos hazai előnynél nem akármilyen szabadrúgásgóllal szépített a 62. percben.

A Puebla végül a 90. percben egyenlíteni is tudott, majd tizenegyesek után örülhetett.