Neymar nélkül kikapott a PSG a francia Szuperkupa döntőjén

fbl Horizontal
Lille's Portuguese midfielder Xeka (C) celebrates at the end of the French Champions' Trophy (Trophee des Champions) final football match between Paris Saint-Germain (PSG) and Lille (LOSC) at the Bloomfield Stadium in Tel Aviv, Israel, on August 1, 2021. (Photo by EMMANUEL DUNAND / AFP)
Vasárnap este rendezték a francia Szuperkupa-döntőt, amelyen a Lille nyert a PSG ellen.

A találkozó első, és mint később kiderült, egyetlen gólját a Lille csapatából Xeka szerezte a 45. percben, az első félidő hajrájában.

A párizsiak a második félidőben hármat is cseréltek, próbálták frissíteni a játékukat, azonban a hihetetlen labdabirtoklási fölény (75%) és az egyoldalú kapura lövések ellenére sem sikerült egyenlíteniük, így maradt az 1-0 és a Lille győzelme a lefújást követően.

Neymar nem volt a PSG keretében, így nem tudta csapatát segíteni a mérkőzésen.