Cristiano Ronaldo visszatért, újra pályára lépett

775833142 fbl Horizontal
Manchester United's Portuguese striker Cristiano Ronaldo passes the ball during a pre-season club friendly football match between Manchester United and Rayo Vallecano at Old Trafford in Manchester, north west England, on July 31, 2022. (Photo by Nigel Roddis / AFP)
Cristiano Ronaldo visszatért, újra pályára lépett a Manchester United csapatában. Az ötszörös aranylabdás portugál hosszas huzavona után most úgy tűnik, marad az angol csapatban.

Ronaldo szombaton edzett először a csapat egy részével, azokkal, akik nem léptek pályára az Atlético Madrid elleni barátságos meccsen.

A United vasárnap a Rayo Vallecano ellen játszott, azok léptek pályára, akik szombaton nem kaptak szerepet kezdőként, így Ronaldo finoman szólva sem az alapcsapathoz tartozó játékosokkal szerepelt együtt.

Hosszú idő után játszott újra Cristiano Ronaldo Forrás: AFP/Nigel Roddis

Cristiano Ronaldo kezdőként 45 percet kapott, félidőben lecserélte Erik ten Hag. A United egyetlen gólját a helyére beálló Amad szerezte, de később a Vallecano egyenlített, így 1-1 lett a meccs vége.

A manchesteriek következő hétvégén kezdik az angol bajnokságot.