A csoport | B csoport | C csoport | D csoport |
Franciaország | Izland | Horvátország | Svédország |
Spanyolország | Norvégia | Dánia | Lengyelország |
Németország | MAGYARORSZÁG | Szerbia | Szlovákia |
Tunézia | Ausztria | Románia | Koreai Köztársaság |
Egyiptom | Brazília | Algéria | Argentína |
Bahrein | Japán | Ausztrália | Chile |
Január 13., csütörtök:
Svédország - Chile 28-18 (15-8)
Január 14., péntek:
Izland - Magyarország 32-26 (14-11)
Franciaország - Tunézia 32-19 (15-9)
Németország - Egyiptom 30-25 (15-12)
Spanyolország - Bahrein 33-22 (16-8)
Norvégia - Japán 35-29 (18-13)
Ausztria - Brazília 34-24 (17-13)
Horvátország - Románia 27-21 (11-13)
Dánia - Ausztrália 47-12 (21-8)
Szerbia - Algéria 25-24 (13-9)
Dél-Korea - Argentína 25-25 (14-11)
Lengyelország - Szlovákia 35-33 (15-17)
Január 15., szombat:
Koreai Köztársaság - Chile 37-22 (15-12)
Magyarország - Norvégia 26-23 (14-16)
Svédország - Szlovákia 38-22 (15-14)
Japán - Ausztria 33-30 (18-11)
Lengyelország - Argentína 24-23 (11-6)
Izland - Brazília 34-26 (19-12)
Január 16., vasárnap:
Németország - Bahrein 38-18 (20-9)
Spanyolország - Tunézia 21-18 (9-7)
Szerbia - Ausztrália 35-18 (16-8)
Franciaország - Egyiptom 28-19 (12-8)
Horvátország - Algéria 15-26 (11-11)
Románia - Dánia 30-39 (16-17)
Január 17., hétfő:
Argentína - Szlovákia 23-18 (7-9)
Magyarország - Brazília 36-24 (18-11)
Horvátország - Ausztrália 42-15 (19-9)
Algéria - Románia 15-14 (8-10)
Lengyelország - Chile 38-23 (15-13)
Spanyolország - Németország 26-24 (13-13)
Norvégia - Ausztria 33-27 (16-11)
Dánia - Szerbia 35-27 (16-14)
Svédország - Dél-Korea 30-24 (14-12)
Franciaország - Bahrein 41-17 (23-10)
Egyiptom - Tunézia 27-23 (11-10)
Izland - Japán 36-22 (22-8)
Január 18., kedd:
Magyarország - Japán 28-24 (13-8)
Norvégia - Brazília 26-25 (13-12)
Izland - Ausztria 26-23 (11-16)
Chile - Szlovákia 29-29 (15-12)
Dél-Korea - Lengyelország 20-25 (11-10
Svédország - Argentína 22-27 (10-12)
Január 19., szerda:
Spanyolország - Egyiptom 31-18 (14-9)
Franciaország - Németország 30-23 (13-10)
Tunézia - Bahrein 28-21 (15-12)
Dánia - Algéria 26-19 (16-9)
Románia - Ausztrália 29-14 (14-6)
Szerbia - Horvátország 24-24 (13-12)
Január 20., csütörtök:
A csoport:
Bahrein - Egyiptom 27-26 (15-16)
Németország - Tunézia 36-26 (15-12)
Franciaország - Spanyolország 28-28 (18-13)
A végeredmény:
1. Franciaország 9 pont (159-106)
2. Spanyolország 9 (139-110)
3. Németország 6
4. Tunézia 2
5. Egyiptom 2
6. Bahrein 2
B csoport:
Magyarország - Ausztria 32-30 (13-16)
Japán - Brazília 33-32 (13-12)
Izland - Norvégia 29-22 (12-12)
A csoport végeredménye:
1. Izland 10 pont
2. MAGYARORSZÁG 8
3. Norvégia 6
4. Japán 4
5. Ausztria 2
6. Brazília 0
C csoport:
Algéria - Ausztrália 27-18 (12-11)
Horvátország - Dánia 29-34 (16-15)
Románia - Szerbia 38-28 (20-17)
A végeredmény:
1. Dánia 10 pont
2. Horvátország 7
3. Szerbia 5
4. Algéria 4
5. Románia 4
6. Ausztrália 0
D csoport (Göteborg):
Argentína - Chile 35-25 (15-13)
Koreai Köztársaság - Szlovákia 31-26 (14-10)
Lengyelország - Svédország 21-24 (12-14)
A végeredmény:
1. Svédország 8 pont
2. Lengyelország 8
3. Argentína 7
4. Koreai Köztársaság 5
5. Szlovákia 1
6. Chile 1
Január 21,. péntek
SZÜNNAP
Január 22., szombat
I-es középdöntő csoport (Jönköping):
Magyarország - Franciaország 24-37 (13-18)
Spanyolország - Norvégia 32-27 (15-12)
Németország - Izland 27-24 (15-13)
II. csoport (Malmö, Lund):
Szerbia - Svédország 24-28 (13-12)
Horvátország - Argentína 36-18 (19-6)
Dánia - Lengyelország 28-27 (15-9)
Elnök-kupa, a 13-16. helyért:
Koreai Köztársaság - Algéria 29-24 (17-12) - hosszabbítás után
Egyiptom - Japán 33-27 (17-14)
a 17-20. helyért:
Szlovákia - Románia 38-33 (22-19)
Ausztria - Tunézia 26-25 (12-14)
a 21-24. helyért:
Chile - Ausztrália 29-21 (17-6)
Bahrein - Brazília 30-37 (15-17
Január 23., vasárnap
II-es középdöntő csoport (Malmö, Lund):
Dánia - Argentína 31-24 (17-12)
Lengyelország - Szerbia 27-26 (10-11)
Svédország - Horvátország 29-25 (14-12)
a 17. helyért:
Szlovákia - Ausztria 39-35 (19-18)
a 19. helyért:
Románia - Tunézia 30-29 (17-14)
a 21. helyért:
Brazília - Chile 28-18 (13-11)
a 23. helyért:
Bahrein - Ausztrália 33-23 (19-11)
Január 24., hétfő
I-es középdöntő csoport (Jönköping):
Franciaország - Norvégia 31-26 (17-14)
Spanyolország - Izland 32-24 (20-10)
Magyarország - Németország 27-25 (10-12)
a 13. helyért:
Koreai Köztársaság - Egyiptom 26-23 (12-11)
a 15. helyért:
Algéria - Japán 29-24 (13-13)
Január 25., kedd
I-es középdöntő csoport (Jönköping):
Norvégia - Németország 35-25 (17-13)
Magyarország - Spanyolország 24-30 (13-13)
Franciaország - Izland 34-28 (16-13)
A csoport végeredménye:
1. | Franciaország | 5 | 4 | 1 | 0 | 160-129 | 9 |
2. | Spanyolország | 5 | 4 | 1 | 0 | 148-127 | 9 |
3. | Izland | 5 | 2 | 0 | 3 | 137-141 | 4 |
4. | Magyarország | 5 | 2 | 0 | 3 | 127-147 | 4 |
5. | Norvégia | 5 | 1 | 0 | 4 | 133-143 | 2 |
6. | Németország | 5 | 1 | 0 | 4 | 124-142 | 2 |
II-es középdöntő csoport (Malmö, Lund):
Horvátország - Lengyelország 28-24 (13-11)
Szerbia - Argentína 26-25 (15-13)
Dánia - Svédország 27-24 (17-11)
A csoport végeredménye:
1. | Dánia | 5 | 5 | 0 | 0 | 155-131 | 10 |
2. | Svédország | 5 | 3 | 0 | 2 | 127-124 | 6 |
3. | Horvátország | 5 | 2 | 1 | 2 | 142-129 | 5 |
4. | Lengyelország | 5 | 2 | 0 | 3 | 123-129 | 4 |
5. | Szerbia | 5 | 1 | 1 | 3 | 127-139 | 3 |
6. | Argentína | 5 | 1 | 0 | 4 | 117-139 | 2 |
Január 26., szerda
SZÜNNAP
Január 27., csütörtök (Kristianstad):
a 11. helyért:
Németország - Argentína 40-35 (13-12, 27-27) - kétszeri hosszabbítás után
a 9. helyért:
Norvégia - Szerbia 32-31 (14-16, 29-29) - hosszabbítás után
Január 28., péntek (Malmö/Kristianstad):
elődöntők:
Franciaország - Svédország 29-26 (15-12)
Dánia - Spanyolország 28-24 (12-12)
az 5. helyért:
Horvátország - Izland 34-33 (14-16)
a 7. helyért:
Magyarország - Lengyelország 31-28 (16-14)
Január 28., szombat
SZÜNNAP
Január 29., vasárnap (Malmö):
a 3. helyért:
Svédország - Spanyolország 14.30
döntő:
Franciaország - Dánia 17.00