Ezüstérem
0
Bronzérem
0
A bajnoki címvédő Eger véget vetett az eddigi éllovas Szeged veretlenségének a vízilabda ob I-ben, így a két csapat helyet cserélt a táblázat élén.

Eredmény:
Eger - Szeged 12-9 (3-1, 2-3, 3-3, 4-2)
Bátori 3, Seman 2, Graham, Gerritse, Kovács G., Mezei, Biros, Binder, Hosnyánszky 1-1, illetve Younger 4, Somogyi 2, Török, Molnár, Juhász 1-1

Jó másfél hete a Bajnokok Ligája csoportkörében, ugyancsak a Bitskey-uszodában már találkoztak a felek, s akkor a hajrában esett góllal eggyel nyerni tudtak a szegediek.

A rangadón mintegy ezer néző előtt az egriek szereztek vezetést, majd a szegedi egyenlítést követően 3-1-re, 4-2-re is elhúztak Biros Péterék, a félidőben pedig 5-4 volt az állás.

A harmadik negyedben - újabb értékesített büntető révén - egyenlített (5-5) a vendégcsapat, két villanás nyomán azonban 7-5-re, majd 8-6-ra megugrott a hazai együttes. A harmadik szegedi ötméteressel lett újfent szoros a meccs (8-7).

Szegedi góllal indult a befejező nyolc perc, de gyorsan érkezett a válasz a hazaiak részéről is (9-8), és hasonló forgatókönyv alapján lett 10-9 az Eger javára. A végjátékban aztán valósággal megtáltosodott a bajnokcsapat, amely újabb - ráadásul akcióból elért - két találattal 12-9-cel zárta le a csatát. Az Eger a szegediek veretlenségét megszakítva ugrott az ob I élére.