11:20CselgáncsZsombor Veg-Aleksandar Kukolj
14:00KézilabdaSpanyolország-Magyarország
16:18ÖkölvívásAnna Hamori-Marissa Williamson
HUNKovács Richárd
17:38ÖkölvívásRichard Kovacs-Sofiane Oumiha
21:05VízilabdaMagyarország-Japán
NyílNyíl
A szökőárriadó, a cunamival együttjáró zord, esős idő sem tántorította el a vállalkozókedvűeket a Tokió-maratontól, amelynek vasárnapi rajtjánál 35 ezren sorakoztak fel, ami csúcsnak számít a verseny történetében.

A győzelmet a férfiaknál - 2:12:19 órás idővel - Fudzsivara Maszakazu szerezte meg, így ő lett az első japán, akinek sikerült megnyernie a maratont. Ráadásul a dobogó alsó fokaira is honfitársai állhattak fel.

A tavalyi első, kenyai Salim Kipsang ezúttal csak a 9. helyre érkezett be. A leglassabban a 42 195 méteres távot a mezőny legöregebbje, a 83 éves japán Maszuda Kandzsi teljesítette, aki 5:26:54 óra alatt ért célba. A nőknél az orosz Alevtyina Biktyimirova bizonyult a leggyorsabbnak 2:34:39 órás idővel.