A Vasas és a Fehérvár FC is kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Magyar Kupa legjobb négy csapata közé. Az angyalföldiek a Pécset, míg a székesfehérváriak a Kaposvárt búcsúztatták. Sopronban a negyeddöntő első találkozóján gól nélküli döntetlen született.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Vasas - Pécsi MSC 1-0 (1-0)
Illovszky Rudolf-stadion, 800 néző
v.: Vad II I. (Szpisják Zs., Albert I.)
Vasas: Németh G. - Balog Zs., Fehér Z., Tóth A., Molnár Z. - Kapic (Pintér Z., 68.), Zováth - Lázok (Majoros, 85.), Rósa H. (Csordás, 59.), Szabó O. - Gyánó.
Pécs: Herbert - Sipos J., Szabados, Bajusz (Luczek, 46.), Szekeres Zs. - Berdó, Balaskó, Lantos, Kulcsár - Jevdovic (Tarcsa, 54.), Kalina (Sipos N., 59.).
gól: Gyánó (29.)
sárga lap: Pintér Z. (80.), illetve Kulcsár (66.), Balaskó (67.)
továbbjutott: a Vasas, 2-0-s összesítéssel

5. perc: Balaskó szöglete után Bajusz elé került a labda, aki csúnyán a kapu fölé lőtt..

29. perc: Balog hosszú előre ívelésére Gyánó érkezett, és becsúszva a hálóba perdített (1-0).

36. perc: A pécsiek szabadrúgását Kulcsár végezte el, de a léc alá tartó lövést a fővárosi kapus hárította.

40. perc: Jevdovic fejelte fölé Balaskó szögletét.

71. perc: Szabó Ottó szabadrúgását védte Herbert.

75. perc: Szabó Ottó szögletét Tóth András fejelte kapu fölé.

84. perc: Kulcsár próbálkozhatott újból szabadrúgásból, de Németh ezúttal is védeni tudott.

A kevés néző előtt lejátszott találkozón gyenge színvonalú 90 percet produkáltak a csapatok, amin Gyánó szerencsés gólja sem változtatott. A második félidőben sem alakult ki igazán veszélyes gólhelyzet, mivel a pécsiek gyenge próbálkozásait a Vasas könnyedén verte vissza a vezetés tudatában.

A hazai pályán megszerzett győzelmének köszönhetően kettős sikerrel, 2-0-s összesítéssel lépett a négy közé Pintér Attila gárdája.