Huszti Szabolcs győztes gólt szerzett a Hannoverben, míg Lencse László csapata döntetlent játszott hazai pályán a labdarúgó Európa Liga csoportkörének negyedik, csütörtöki fordulójában.

Az élő közvetítés

80 percig bírta a Videoton

Cavani négy góllal sokkolt, vízbe fulladt egy Gladbach-szurkoló

A Husztit végig a soraiban tudó Hannover kétgólos előnyt eltékozolva egészen a hajráig 2-2-re állt a svéd Helsingborggal, az utolsó percben azonban 11-eshez jutott, amelyet a magyar játékos értékesített, így végül meglett a három pont.

Lencse együttese, az izraeli Kiryat Shmona a Sparta Prahával játszott 1-1-et. A magyar játékost a 82. percben cserélték le.

Eredmények, Európa Liga, 4. forduló, H csoport:
Partizan Beograd (szerb) - Internazionale (olasz) 1-3 (0-0)
Neftci (azeri) - Rubin Kazany (orosz) 0-1 (0-1)

Az állás: 1. (és már továbbjutott) Internazionale 10 pont (9-4), 2. (és már továbbjutott) Rubin Kazany 10 (6-2), 3. Netfci 1 (1-5), 4. Partizan Beograd 1 (1-6)

I csoport:
Hapoel Kiryat Shmona (izraeli) - Sparta Praha (cseh) 1-1 (1-1)
Bilbao (spanyol) - Lyon (francia) 2-3 (0-2)

Az állás: 1. (és már továbbjutott) Lyon 12 pont, 2. Sparta Praha 7, 3. Hapoel Kiryat Shmona 2, 4. Bilbao 1

J csoport:
Lazio (olasz) - Panathinaikosz (görög) 3-0 (2-0)
Tottenham (angol) - Maribor (szlovén) 3-1 (1-1)

Az állás:
1. Lazio 8 pont, 2. Tottenham 6, 3. Maribor 4, 4. Panathinaikosz 2

K csoport:
Metaliszt Harkiv (ukrán) - Rosenborg (norvég) 3-1 (1-1)
Bayer Leverkusen (német) - Rapid Wien (osztrák) 3-0 (1-0)

Az állás:
1. (és már továbbjutott) Bayer Leverkusen 10 pont (8-0), 2. (és már továbbjutott) Metaliszt Harkiv 10 (7-2), 3. Rosenborg 3, 4. Rapid Wien 0