Ezüstérem
7
Bronzérem
6
A cseh Mlada Boleslav lesz a Paks ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének jövő héten kezdődő negyedik fordulójában, amelyben már a főtáblára jutás lesz a tét.

A cseh együttes az izraeli Hapoel Beer-Sevával csapott össze a harmadik körben, s az első, hazai mérkőzésen elért 1-1-es döntetlen után a csütörtöki visszavágón 4-2-re nyert úgy, hogy a rivális a 74. perctől - amikor még 2-2 volt az állás - tíz emberrel küzdött egy kiállítás miatt. A rendes játékidő ráadásában még kétszer villant a piros lap, így az izraeliek nyolc játékossal fejezték be az összecsapást, amelynek a bulgáriai Lovecs adott otthont.

A Paks kedden 2-2-es döntetlent ért el a montenegrói Mornar vendégeként, így 5-2-es összesítéssel továbbjutott és egyetlen párharc megnyerésére van attól, hogy története során először főtáblára kerüljön egy európai kupasorozatban - írja az MTI.