2014.10.22. 22:46
Zárás
2014.10.22. 22:48
Cikkünk folyamatosan frissül
A Real Madrid még soha nem győzte le a Liverpoolt a Bajnokok Ligájában, sőt gólt sem rúgtak az angoloknak. Ronaldo ma este egyeduralkodó is lehet, ha megtöri a rossz szériát. Kövesse velünk a teljes BL-fordulót percről percre!
22:57
2014. október 22.

A BEK/BL-küzdelmei során a két csapat eddig háromszor találkozott egymással (1981, BEK-döntő, 2008-2009, BL-nyolcaddöntő), és mind a három meccset az angolok nyerték, ráadásul még gólt sem kaptak a Real Madridtól.

22:58

Ha Cristiano Ronaldo legalább két gólt szerez, akkor beéri Raúl Gonzálezt a BL góllövőlistájának az élén, 69 találattal jelenleg Messivel holtversenyben áll a második helyen.

22:59

A két csapat eddig mérkőzései az idei BL-csoportkörben: Real Madrid–Basel 5-1, Ludogorets–Real Madrid 1-2; Liverpool–Ludogorets 2-1, Basel–Liverpool 1-0

22:59

Eddig Mario Balotelli ellen követték el a legtöbb szabálytalanságot (12) az idei BL-sorozatban.

23:00

Brendan Rodgers, a Liverpool menedzsere igen furcsán üdvözölte kollégáját, Carlo Ancelottit a meccs előtt.

23:01

Aubameyang 6. percben szerzett góljával idegenben is megszerezte a vezetést a BVB a Galata ellen. A gólpasszt Reus adta.

23:03

A Real-sztár gólstatisztikái.

23:06

Aubameyang megszerezte a második gólját is, ezúttal Piszczeké az assziszt. A támadó idei harmadik BL-meccsén a harmadik gólját szerzi, tavaly 9 meccsen mindössze egyet lőtt. Galatasaray-BVB 0-2

23:07

Serey Die (Basel) rettenetes belépője piros lapot ért a játékvezetőnél, emberhátrányban a svájci csapat a Ludogorets ellen.

23:08

23:12

Ronaldo gyönyörű találatával már 70 gólnál jár a Bajnokok Ligájában, ezzel maga mögé utasította Messit, és megszerezte élete első gólját az Anfielden. Ha még egyet lő, akkor beéri az örökranglisát vezető Raúl Gonzálezt.

23:17

A gólgép

Cristiano Ronaldo az idei 13 meccsén 20 gólt szerzett a Real Madridban.

23:23

A 35. percben Mitroglou gólpasszából Kasami szerezte meg a vezetést az Olimpiakosznak az olaszok ellen.

23:25

8 - Karim Benzema a Real Madrid elmúlt hat meccsén nyolc gólban vállalt szerepet (5 gól, 3 gólpassz).

23:26

Ezzel a koreóval várták csapatukat a BVB ellen.

23:28

Benzema még a félidő vége előtt 3-0-ra növelte a csapat előnyét. Ez eddig vasaló.

23:29

A Dortmund sem akar leszakadni a Realtól, ők is bevágták a harmadikat a Galatának, ezúttal Reus volt eredményes.

23:31

A 2005-ös törökországi BL-döntő óta ez az első alkalom, hogy egy félidő alatt három gólt kap a Liverpool. Akkor a második félidőben kiegyenlítettek a Milan ellen, és tizenegyesekkel megnyerték a kupát.

23:35

Pár másodperc alatt bemutat mindent, amiért szeretik, és amivel megőrjíti a szurkolókat.

23:38

23:50

Rodgers lekapta a szünetben a támadóját. Lallana folytatja a helyén, Balotelli pedig Pepével cserél mezt.

23:53

3 - Ivanovic és Ümit Karan után Karim Benzema a harmadik játékos, aki duplázni tud az Anfielden Bajnokok Ligája-meccsen.

23:56

Arda Turan passzából Koke szerzi meg a vezetést az Atlético Madridnak hazai pályán a Malmö ellen.

00:02
2014. október 23.

Mármint per pillanat, hiszen Calhanoglu asszisztjából Donati megszerezte a vezetést hazai pályán a Zenit ellen.

00:06

Calhanoglu ezúttal Papadopulosznak ad gólpasszt, már 2-0-ra vezet a Leverkusen.

00:08

Nehezen szerezték meg a vezetést, de aztán percek alatt bedarálták a Malmöt. A második félidő elején egyelőre 3-0-ra verik otthon a svéédeket, gól: Koke (48.), Mandzukic (61.), Griezmann (63.)

00:12

Rodgers gyakorlatilag feladta a Real elleni meccset, lehozta Jordan Hendersont és Coutinhót is, inkább a szombati Hull elleni csatára tartalékol a menedzser. Emre Can és Markovic a pályán.

00:14

Praet beadásából Najar fejel gólt, 1-0-ra vezet az Anderlecht hazai pályán az Arsenal ellen. Arsene Wenger csapata az elmúlt tíz meccséből kilencszer kapott gólt.

00:18

00:25

A Leverkusenből Wendellt állították ki második sárgával, a Benficából Lopezt.

00:28

A bajnokságban gyalázatosan teljesítő Dortmund kegyetlenül bedolgozza a törököket, Ilkay Gündogan passzából Adrian Ramos lövi be a negyediket.

00:32

Calum Chambers passzára Kieran Gibbs érkezett, és az utolsó percben egyenlített az Anderlecht ellen.

00:40

Nemhogy egyenlít, de a hosszabbításban a győzelmet is megszerzi az Arsenal, Lukas Podolski a nyerőember.

00:41

Az utolsó percekben sem állnak le, Godin (87.) és Cerci (90.) is gólt szerez, már 5-0 a Malmö ellen. Ez az Atlético legnagyobb arányú győzelme a BL-történetében.

00:43

Kérdezi Steven Gerrard.

00:44

Minev a hős

Jordan Minev utolsó percben esett találatával a Real madridot is megizzasztó Ludogorets 1-0-ra legyűrte hazai pályán a Baselt.

00:46

Eredmények

A szerdai BL-forduló eredményei:

00:48

Zárás

Köszönjük a figyelmet, kövesség legközelebb is az Origón a Bajnokok Ligája eseményeit!