0
HUNMagyarország
19:00KézilabdaMagyarország-Franciaország

Kettőből kettőt bukott a Lakers az Oklahoma ellen

A Los Angeles Lakers hiába vezetett két perccel a vége előtt hét ponttal, két ponttal végül kikapott, s ezzel 2-0-s hátrányba került az Oklahoma City Thunder elleni párharc második meccsét követően az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoport elődöntőjében.

A csata hétfői első találkozóján nagyon súlyos, 29 pontos vereséget szenvedett Lakers ezúttal sokkal jobban játszott, különösen védekezése volt kiemelkedő, ám Andrew Bynum 2:08 perccel a zárás előtt dobott duplája után minden támadását elrontotta, a Thunder pedig fordított és nyert.

A nap másik meccsén, a keleti elődöntő harmadik összecsapásán a Boston Celtics idegenben győzte le simán a Philadelphia 76erst, s 2-1-es vezetésre tett szert.