0
Bronzérem
0

Jó messze el kéne kerülnie a Netsnek a Miamit

Tizennégy pontos hátrányt ledolgozva nyert a címvédő Miami Heat a Brooklyn Nets ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

A floridai csapat csak a harmadik negyedben tudott felpörögni, onnantól kezdve viszont meglehetősen eredményesen játszott. Dwyane Wade 34, LeBron James pedig 21 ponttal vette ki részét a sikerből. A Miami sorozatban a 12. győzelmét aratta a Nets ellen.

Csak kétszeri hosszabbítás után dőlt el a Cleveland-Portland összecsapás, amelyet a vendégek nyertek meg egy ponttal. Ugyancsak ráadásra volt szükség San Antonióban, ahol a hazai együttes végül négy ponttal bizonyult jobbnak a Memphisnél.

eredmények:
Miami Heat - Brooklyn Nets 102-89
Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers 117-118 - kétszeri hosszabbítás után
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 93-88
New Orleans Hornets - Oklahoma City Thunder 79-100
Houston Rockets - Utah Jazz 124-116
Milwaukee Bucks - Boston Celtics 91-88
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 99-95 - hosszabbítás után
Dallas Mavericks - Detroit Pistons 92-77
Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 116-81
Golden State Warriors - Indiana Pacers 103-92