A scheveningeni rendszerű mérkőzés végeredménye:
Oroszország - Világválogatott 48 - 52
A kilencedik forduló eredménye:
Oroszország - Világválogatott 4,5 - 4,5
Táblánkénti eredmények:
Drejev (2676) - Radzsabov (azerbajdzsáni, 2610) döntetlen
Lékó Péter (magyar, 2722) - Morozevics (2716) 1 - 0
Griscsuk (2702) - Shirov (spanyol, 2697) 0 - 1
Azmaiparasvili (grúz, 2676) - Halifman (2690) döntetlen
Kramnyik (2807) - Anand (indiai, 2755) döntetlen
Kaszparov (2838) - Ponomarjov (ukrán, 2743) döntetlen
Ivancsuk (ukrán, 2711) - Barejev (2726) döntetlen
Rublevszkij (2658) - Szmirin (izraeli, 2676) döntetlen
Short (angol, 2682) - Karpov (2687) 0 - 1
Szvidler (2690) - Gelfand (izraeli, 2710) döntetlen
A tizedik forduló eredménye:
Világválogatott - Oroszország 5 - 5
Táblánkénti eredmények:
Szmirin (izraeli, 2676) - Drejev (2676) 0 - 1
Barejev (2726) - Lékó Péter (magyar, 2722) döntetlen
Gelfand (izraeli, 2710) - Griscsuk (2702) döntetlen
Karpov (2687) - Polgár Judit (magyar, 2681) 1 - 0
Anand (indiai, 2755) - Kaszparov (2838) döntetlen
Ponomarjov (ukrán, 2743) - Kramnyik (2807) döntetlen
Morozevics (2716) - Ivancsuk (ukrán, 2711) döntetlen
Radzsabov (azerbajdzsáni, 2610) - Zvjagincev (2673) 1 - 0
Halifman (2690) - Short (angol, 2682) döntetlen
Shirov (spanyol, 2697) - Szvidler (2690) 1 - 0
Egyéni eredmények:
1. | Alekszej Shirov (spanyol, 2697) | 7/10 | (2865) |
2. | Jevgenyij Barejev (orosz, 2726) | 6/10 | (2770) |
3. | Vaszilij Ivancsuk (ukrán, 2711) | 6/10 | (2785) |
4. | Alekszander Morozevics (orosz, 2716) | 6/10 | (2770) |
5. | Borisz Gelfand (izraeli, 2710) | 6/10 | (2788) |
6. | Ruszlan Ponomarjov (ukrán, 2743) | 6/10 | (2785) |
7. | Lékó Péter (magyar, 2722) | 5,5/10 | (2752) |
8. | Alekszander Griscsuk (orosz, 2702) | 5,5/10 | (2726) |
9. | Peter Szvidler (orosz, 2690) | 5/9 | (2743) |
10. | Anatolij Karpov (orosz, 2687) | 5/9 | (2736) |
11. | Viswanathan Anand (indiai, 2755) | 5/9 | (2760) |
12. | Tejmur Radzsabov (azeri, 2610) | 5/10 | (2705) |
13. | Alekszej Drejev (orosz, 2676) | 4,5/8 | (2728) |
14. | Ilia Szmirin (izraeli, 2676) | 4/9 | (2662) |
15. | Vlagyimir Kramnyik (orosz, 2807) | 4/9 | (2665) |
16. | Garri Kaszparov (orosz, 2838) | 4/10 | (2626) |
17. | Alekszander Halifman (orosz, 2690) | 3,5/9 | (2616) |
18 | Szergej Rublevszkij (orosz, 2658) | 3/6 | (2683) |
19. | Nigel Short (angol, 2682) | 2,5/8 | (2572) |
20. | Zurab Azmaiparasvili (grúz, 2676) | 2/4 | (2698) |
21. | Polgár Judit (magyar, 2681) | 2/7 | (2562) |
22. | Vlagyimir Akopjan (örmény, 2678) | 1/3 | (2662) |
23. | Alekszander Motylev (orosz, 2634) | 1/6 | (2450) |
24. | Vadim Zvjagincev (orosz, 2673) | 0,5/4 | (2375) |