Az év leglazább gólját lőtte a norvég csodacsapat focistája - videó

SPO fbl Horizontal
Bodo/Glimt's Amahl Pellegrino (L) celebrates scoring the 1-0 goal during the UEFA Champions League qualifying football match between Dinamo Zagreb and FK Bodo/Glimt in Bodo, Norway, on August 16, 2022. (Photo by Mats Torbergsen / NTB / AFP) / Norway OUT
A norvég labdarúgó-bajnokság második fordulójában a Bodø/Glimt hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Stabaek csapatát. A találkozó legjobbja a három gólig jutó Amahl Pellegrino, aki nemcsak, hogy mesterhármast lőtt, de az első gólja jó eséllyel ott lesz a Puskás-díj jelöltjei között az év végén.

A találkozó harmadik percében a Bodø/Glimt vezetett egy gyors kontratámadást. Ádám Sorensen futott fel a jobb szélen, majd a középre ívelt labdáját Runar Espejord csúsztatta meg a tizenhatos bal sarkához érkező Amahl Pellegrinónak, a 32 éves támadó egy gyönyörű mozdulattal levette a labdát, majd két pattanás után valami elképesztően hanyag mozdulattal tekert a bal felső sarokba.