Ezüstérem
7
Bronzérem
6
A férfiak versenyében német, a nőknél amerikai győztest avattak a hosszútávúszóknak a nemzetközi szövetség, a FINA égisze alatt zajló hosszútávúszó Világkupa-sorozat utolsó előtti állomásán, az egyesült államokbeli Atlantic Cityben, ahol az egyetlen magyar résztvevő, Mányoki Attila a 27. lett.

A 13 ország 20 női, illetve 29 férfi úszómaratonistáját mozgósító viadalon 10 kilométer megtétele várt az indulókra, akik közül a leggyorsabbnak Alan Bircher bizonyult. A német versenyző 1:52:12 óra alatt ért célba az ausztrál Grant Cleland (1:52:25) és a cseh Jakub Fichtl (1:52:55) előtt. Mányoki Attila két riválisát megelőzve, 27.-ként, 2:28:44 óra alatt teljesítette a távot.

A női győztes amerikai Sara McLartynak 2:05:04 órára volt szüksége a 10 km leküzdéséhez, mellé két német állhatott fel a dobogóra az eredményhirdetéskor: Britta Kamrau (2:05:06) és Angela Maurer (2:05:08).