Labdarúgás:
nagypálya:
A januári M4 Sport - Az Év Sportolója gálán hozzák nyilvánosságra a legjobb férfi és női játékost.
futsal: Trencsényi János (Berettyóújfalu) 2.
strandlabdarúgás: Fekete Viktor (Cservy GWP) 5.
Lovassport:
Hölle Martin (Újhartyán Gyémánt Lovaspark SE) 1.
Motorcsónak:
Bodor Péter (Dunaújvárosi Vízi Sport Club) 5.
Motorsport:
Szőke Márk (Motoaction Monpet Team) 1.
Gál Lili (MAMI Yamaha Fehér) 1.
Műugrás:
Kormos Villő (RLSE) 5.
Ökölvívás:
Harcsa Zoltán (Vasas-Süllős Boxing Team) 4.
Kondákor Emília Cecília (Botos András Ökölvívó Akadémia) 1.
Öttusa:
Kasza Róbert (KSI SE) 5.
Földházi Zsófia (KSI SE) 2.
Repülősport:
vitorlázórepülés:
Szabó Péter (Alföldi Repülőklub) 1.
Kovács Diófási Orsolya (Őcsényi Repülőklub) 1.
vitorlázó műrepülés:
Tóth Ferenc (Magyar Műrepülő Klub) 1.
ultrakönnyű repülés:
Ferinc Vince (Nagykanizsai Sportrepülő Egyesület) 2.
Ritmikus gimnasztika:
Kis Alexandra (MTK) 2.
Rögbi:
7-es:
Czakó Attila (Budapest Exiles) 3.
Gránitz Zsuzsanna (Tárnok) 1.
15-ös:
Máthé Zoltán (Battai Bulldogok) 1.
Röplabda:
teremröplabda:
Keen Cameron (Fino Kaposvár) 1.
Szakmáry Gréta (SSC Palmberg Schwerin, német) 2.
strandröplabda:
Bagics Balázs (Pénzügyőr) 2., Nacsa Gábor (Strandsport SE) 1.
Lakatos Enikő, Lutter Eszter (Gödöllői RC) 3.
Sakk:
Rapport Richárd (Szombathelyi MÁV Haladás Vasutas Sportegyesület) 2.
Gara Anita (Pénzügyőr Sportegyesület) 1.
Sí:
alpesi:
Samsal Dalibor (Fullsport SE) 3.
Miklós Edit (MTK) 6.
sífutás
Kónya Ádám (Veszprémi SE) 4.
Szőcs Emőke (Halihó SE) 5.
sílövészet:
Gombos Károly (Panoráma SE) 7.
Szőcs Emőke (Halihó SE) 5.
síugrás:
Molnár Flórián (Kőszegi SE) 3.
Vörös Virág (Kőszegi SE) 3.
szabadstílus:
Papp Koppány (Rozmaring SE) 3.
Swaney Elizabeth Marian (Fullsport SE) 2.
Sportlövészet:
Péni István (UTE) 2.
Major Veronika (BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub) 2.
Súlyemelés:
Nagy Péter (Szegedi EAC) 7.
Magát Krisztina (Testvériség SE) 5.
Szektorlabda:
szektorlabda szakág:
Szili Balázs (Józsefvárosi SZE) 1.
12 érintéses szakág:
Szathmáry Károly (Forte ALC Vác) 1.
Szkander:
Kovács Péter (Polus Five), Károlyi András (Szegedi Bikák)
Kőváriné Ivánfi Brigitta (Megtorlók SE)
Szörf:
Gádorfalvi Áron (Wind Sport Club Egyesület) 10.
Cholnoky Sára (Magyar Szörf Akadémia) 6.
Szumó:
Molnár Tamás (Érdi Spartacus SE) 1.
Sárkány Vivien (Kőbánya SC) 3.
Tájfutás:
Baumhoczer Máté (Pécsi Vasutas SK) 2.
Weiler Virág (Tabáni Sparatcus SKE) 2.
tájkerékpáros szakág:
Tamás Bianka (Diósgyőri Tájékozódási Futó Club) 1.
Fekete Ágoston (Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club) 1.
trail-O szakág:
Miháczi Zoltán (Tipo Tájfutó és Környezetvédő Egyesület) 3.
Teke:
Kakuk Levente (Répcelaki SE) 5.
Sáfrány Anita (Rákoshegyi VSE) 1.
Tekvondó:
Patakfalvy Luca (MTK) 2.
Tenisz:
Fucsovics Márton (Tenisz Park SE) 5.
Babos Tímea (MTK) 6.
Tollaslabda:
Krausz Gergely (Multi Alarm SE) 4.
Sándorházi Vivien (Fővárosi Vízművek SK) 1.
Torna:
szertorna:
Berki Krisztián (UTE) 11.
Kovács Zsófia (Dunaferr SE) 2.
aerobik:
Bali Dániel (PSN Zrt.) 4.
Hegyi Dóra (Flex-HD SE) 3.
akrobatikus torna:
Körtés Kora, Kutasi Vivien, Vincze Zita (női hármas, MTK) 1.
gumiasztal:
Vincze Ákos (Dunaferr SE) 1.
Rozs Viktória (Dunaferr SE) 3.
Triatlon:
ifj. Faldum Gábor (Mogyi SE Baja) 4.
Kovács Zsófia (Budaörsi TK) 3.
Úszás:
Cseh László (Eger) 10.
Hosszú Katinka (Iron Aquatics) 7.
Versenytánc:
akrobatikus rock and roll:
Bánhidi Dániel (Galaxy Szombathely) 1.
Czetl Fanni (Galaxy Szombathely) 3.
versenytánc:
Andrea Silvestri (Valcer Táncstúdió) 3.
Váradi Martina (Valcer Táncstúdió) 3.
Vitorlázás:
Berecz Zsombor (Balatoni Yacht Club) 7.
és Fa Nándor (Kereked Vitorlás Klub) 2.
Érdi Mária (Magyar Villamos Művek SE) 5.
Vívás:
------
Szatmári András (Vasas SC) 1.
Márton Anna (MTK) 2.
Vízilabda:
----------
Vámos Márton (FTC) 1.
Gangl Edina (UVSE) 1.